31 Ekim 2013 Perşembe

Sarı Naciye Bilet Çekilişi (10 Kasım 2013)

Sarı Naciye Afiş
Blog'da daha önce 2 kez düzenlediğimiz bilet çekilişinin üçüncüsünü 10 Kasım 2013 Pazar günü saat 15.00 temsilli Sarı Naciye oyunu için yapıyoruz. Hatırlanacağı üzere daha önce 9 Ekim 2013 tarihinde Hayvan Çiftliği ve 22 Ekim 2013 tarihinde Teneke oyunlarına çekilişle birer adet bilet hediye etmiştik. Önceki çekilişler ayrı bir başlık altında olmuyordu, Haftalık rehberlerin altında oluyordu bu da karışıklığa yol açıyordu. Bundan sonraki çekilişler ayrı bir başlık altında düzenlenecek.  

10 Kasım 2013 Tarihli Saat 15.00'da başlayacak ve Akün Sahnesinde oynanacak Sarı Naciye oyununa bilet çekilişinin kuralları ve katılım esasları şu şekildedir:

- Bu Çekilişin Amacı Blogumuzu takip eden tiyatroseverlerden birisine bir bilet armağan etmektir. Çekilişin hiç bir ticari veya kar amacı yoktur.
Verilecek bilet 1 Adet TAM bilet olup koltuk numarası K-1'dir.
- Çekilişe daha önce Artaud'un Defterinde yapılan çekilişlerde bilet kazanan kişiler katılamaz. (Yedek olarak belirlenen kişiler katılabilir.)
- Oyun Temsili 10 Kasım 2013 günü saat 15.00'de Akün Sahnesinde sahnelenecektir.
-Çekilişe Katılmak için İsminizi belirtelerek çekilişe katılmak istediğinize dair bir maili antoninartaud37@gmail.com adresine atmanız veya Twitter üzerinden @artaud_antonin hesabını 7 Kasım 2013 gününe kadar mentionlamanız (yine çekilişe katılma isteğinizi belirterek) yeterlidir.
- Çekiliş sonuçları en geç 8 Kasım 2013 günü açıklanacak olup kazanan kişiyle iletişim kurulacaktır.

Artaud'un Defterinde önceki bilet çekilişleri:

- Hayvan Çiftliği (Ankara Devlet Tiyatrosu)
- Teneke (Ankara Devlet Tiyatrosu)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder